Який терморегулятор потрібний під інфрачервону теплу підлогу?

Інфрачервона підлога може використовуватися як основне або додаткове джерело тепла. Щоб вона була єдиним джерелом тепла, необхідно правильно підібрати площу монтажу. Враховуючи це обирається терморегулятор.

Якщо система електричного підігріву пола, буде використовуватися в режимі комфортного обігріву підлоги, для підтримки певної температури покриття, варто зупинити свій вибір на регуляторах з датчиками підлоги. Він монтується в зоні обігріву, безпосередньо під нагрівальним елементом (якщо йдеться про плівку) або між витками кабелю (якщо йдеться про нагрівальний кабель або мат). Підійде практично будь-яка модель – від механічного до програмованого.

У випадку, якщо потрібно використовувати як єдине джерело тепла, необхідно використовувати терморегулятори із вбудованим у корпус датчиком температури повітря. У цьому випадку варто зупинити вибір на програмованих чи деяких моделях механічних терморегуляторів. Наприклад, регулятори Warme.

Необхідно відзначити, що описані правила актуальні, якщо яу якості підлогового покриття використовується керамічна плитка. Але під неї інфрачервону плівку монтувати заборонено. Через кілька причин. По-перше – не герметичність. По-друге - відсутність заземлення (особливо критично, в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також, при подібному способі монтажу - система не ремонтопридатна, на відміну від нагрівального кабелю або мату).




Через згадані причини, плівкова тепла підлога монтується виключно сухим способом. Найчастіше, під ламінат чи паркет. Рідше – під ковролін, лінолеум.

Ламінат або паркет, мають обмеження за температурою нагріву (максимальним діапазоном вимірюваних температур, протягом дня). Відповідно, якщо, наприклад, вирішили швидко підняти температуру повітря в поміщенні, наприклад на 5 градусів С, азадавши даний параметр за допомогою регулятора - температура підлоги може вийти за межі рекомендованих параметрів виробником. Відповідно, найоптимальніший варіант - використання з плівковим обігрівом, змонтованим під ламінат, регулятора з датчиком підлоги. Але, і в цьому випадку, уважно ознайомтеся з рекомендаціями виробника покриття, щодо його температурного режиму експлуатації.

Відповідно, відповідаючи на питання, щодо того, який терморегулятор потрібний під інфрачервону теплу підлогу - будь-який (програмований або механічний, найважливіше щоб він комплектувався виносним датчиком підлоги.

Для того, щоб мінімізувати витрати електричної енергії, краще використовувати програмовані терморегулятори для теплої підлоги. Можливо, вони будуть трохи складнішим у експлуатації, на першому етапі. Однак у майбутньому вони більш вигідні.

Також, можна підібрати модель з можливістю керувати теплою підлогою, за допомогою зручної програми, встановленої на смартфон. Наразі, подібні пристрої мають доступну ціну та зручний функціонал.

Ознайомитися з повним переліком, доступним для придбання моделей, можна в розділі терморегулятори для теплої підлоги.

Для отримання додаткової інформації або безкоштовного розрахунку теплої підлоги – залиште заявку або зателефонуйте нам.

Заявка на безкоштовну консультацію