Гріючий мат

Електрична тепла підлога може може бути змонтована на різних етапах ремонту. В тому числі, якщо цементно-пісчану стяжку вже залито та лишилось лише покласти керамічну плитку. В цьому випадку, слід обрати систему на основі резистивного нагрівального кабелю, з мінімальною товщиною.

Одним із найкращих варіантів, для подібної ситуації, є гріючий мат. Він має мінімальну товщину – від 3 до 4 міліметрів. Виробляється у вигляді готових комплектів, різних площ – від 0.5 до 15 квадратних метрів, в залежності від виробника.

Окрім мінімальної товщини, беззаперечною його перевагою є спосіб монтажу – безпосередньо, під керамічну плитку, в шар плиткового клею. Завдяки такому розташуванню, нагрів підлоги відбувається максимально швидко, порівняно з кабелем, який змонтовано в стяжку. Завдяки цьому – гріючий мат є оптимальним варіантом, для монтажу в квартирі, для використання в якості комфортного підігріву підлоги. Не потрібно чекати довго нагріву. Слід відзначити, що купити гріючий мат можна в будь-кому бюджеті: від систем українських виробників до преміальних виробників таких, як Nexans та Devi. Незважаючи на обраного виробника подібні системи мають високий рівень надійності, котрий підтверджений не одним десятиліттям експлуатації  теплої підлоги на основі резистивного кабелю. Знову ж таки, в першу чергу, мова йде про продукцію Nexans та Devi. Саме ці два виробники є першими виробниками електричних систем обігріву на основі резистивного кабелю. Їхня історія вже налічую близько ста років. Однак, вони є першими, але не єдиними, на даний момент надійним системами, радимо також звернути увагу на продукцію таких виробників: Profitherm, Profitherm Eko, Warme, Woks, Veria та ін.

Для того щоб, дана система була ефективною, її потрібно правильно підібрати та змонтувати.

Необхідно щоб гріючий мат був змонтований на площі вільній від меблів та побутової техніки. Допускається встановлення зверху меблів, котрі мають ніжки висотою від 3-4 сантиметрів, для того щоб забезпечити рівномірний тепловідвід та унеможливити перегрів кабелю, незважаючи на його надійність.

Якщо мова йде про ванну кімнату, слід відняти площу пральної машинки, тумби для білизни, меблів тощо. Також, монтувати мат під саму ванну або душеву кабіну не потрібно. Якщо ви вирішили змонтувати гріючий мат в душевій кабіні, без душового піддону, слід облаштувати гідроізоляцію, а також обов’язково здійснити підключення до електричної мережі з дотриманням норм електротехнічної безпеки.

При укладці на кухні, найчастіше зоною монтажу є площа вздовж робочої зони та в обідній зоні.

Якщо ви визначились та вирахували площу, яка вам потрібна, радимо в невеликих приміщеннях округлювати в меншу сторону, оскільки, також рекомендується відступити від стін щонайменше десять сантиметрів.

Так, наприклад, якщо вільна від меблів та побутової техніки площа складає 3.7 кв. м., радимо все ж таки обрати комплект площею 3.5, а не 4  кв. м. Гріючий дріт обрізати не можна. Якщо у вас виникли питання по площі монтажу, ви можете відправити план приміщення на viber +380989757671 або на пошту baza1.kyiv @ gmail.com – допоможемо зробити правильний вибір.


Правила монтажу, досить прості:

  • Неможна вкорочувати нагрівальний кабель. 
  • Рівномірний шар будівельної суміші.
  • Перше увімкнення через два тижні. 

Щоб не було потреби вкорочувати дріт – правильно підбирайте площу комплекту.

Окрім цього, рекомендується попередньо утеплити основу підлоги. Найкращий варіант – екструдований пінополістирол, котрий змонтовано до залиття фінішної цементно-пісчаної стяжки.


Ви можете купити гріючий мат з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Чернігів, Полтаву, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Білу Церкву.Гріючий мат Nexans MILLIMAT 150 1 м2 тепла підлога

Виробник: Nexans, Модель: 955,

Гріючий мат ProfiTherm 150 0.5 м2 (15395) тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 15395,

Гріючий мат ProfiTherm EKO mat 0.5 м2 тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 14394,

Гріючий мат Wärme Twin mat 75 W

Виробник: Warme, Модель: ,

Гріючий мат DEVI DTIF-200 0.45 м2 тепла підлога DEVI

Виробник: DEVI, Модель: 140F1735,

Гріючий мат DEVIcomfort 150T DTIR-150 0.5 м2 тепла підлога DEVI

Виробник: DEVI, Модель: 83030560,

Гріючий мат Nexans MILLIMAT 150 1.5 м2 тепла підлога

Виробник: Nexans, Модель: 956,

Гріючий мат ProfiTherm 150 1 м2 (13753) тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 13753,

Гріючий мат ProfiTherm EKO mat 0.75 м2 тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 14395,

Гріючий мат Veria Quickmat 150 1 м2 тепла підлога Veria

Виробник: Veria, Модель: 189B0158,

Гріючий мат Wärme Twin mat 150 W

Виробник: Warme, Модель: ,

Гріючий мат DEVI DTIF-200 1.05 м2 тепла підлога DEVI

Виробник: DEVI, Модель: 83020736,
Показано з 1 по 12 із 108 (9 сторінок)