Датчики та комплектуючі для сніготанення

Невід’ємною частиною системи сніготанення, яка керується за допомогою терморегулятора для сніготанення є датчики температури та вологості для сніготанення. Деякі моделі регуляторів комплектується датчиками. Мова йде про самі прості моделі, які комплектуються датчиком температури. Уважно ознайомтесь з карткою товару. 

Кожен регулятор може підтримувати роботу, з одним або, іноді, двома типами датчиків. Вибір системи керування сніготаненням, потрібно починати з вибору терморегулятора для сніготанення. А лише, потім, підібрати потрібний датчик чи датчики.

Система керування складається з:

  • терморегулятора;
  • датчика температура та/або вологості.

В якому випадку, використовується датчик температури або вологості? Системи, з використанням термодатчика, як правило, призначені для стаювання снігу та льоду на невеликих ділянках. Це, для прикладу, може бути вхідна група приватного будинку. Особливість цього рішення в тому, що напруга буде подаватись на систему криготанення, весь той час, коли датчик фіксує температуру нижче встановленого рівня. Якщо мова йде, наприклад, про обігрів ливньовок чи краю даху – криготанення буде працювати навіть тоді, коли немає в цьому потреби. Інша ситуація, коли використовується регулятор, який підтримує роботу з датчиком вологи. В цьому випадку, напруга буде подаватись, лише при наявності опадів та вологи від танення снігу чи льоду. Відповідно, після того, як сніг чи крига будуть розтоплені – система вимкнеться. Додаткової зручності та економності додає комбінований датчик температури та вологи. За його допомогою, можна додатково задати межу температури, при досягнені якої система буде вмикатись. Якщо мова йде про управління системою криготанення, суттєвої площі та, відповідно, потужності, варто звернути увагу на терморегулятори, які працюють з датчиком вологи. Подібна конфігурація буде більш економічною в експлуатації.

Розглянемо деякі особливості монтажу датчиків. Якщо, мова йде про обігрів даху або ливньовок, датчик вологи або температури рекомендується монтувати в затіненому місці, для того щоб його показники були максимально об`єктивні. Датчик же вологи, рекомендується встановлювати в найнижчі тоці даху або майданчика, на шляху стікання талої води. Деякі терморегулятори підтримують одночасну роботу з чотирма датчиками.

Чи існують системи криготанення, для управління якими не потрібно застосовувати терморегулятор з датчиками? Так, якщо мова йде про саморегулюючий кабель. Однак, сфера його застосування обмежена. Це, як правило, обігрів водостічних труб або дренажів кондиціонера чи морозильної камери.

Якщо у вас виникли питання – зателефонуйте або залиште заявку на розрахунок системи криготанння. Проконсультуємо та підберемо оптимальне рішення, з точки зору ціни та якості. Датчик влаги для водостоков ETOR-55

Виробник: OJ Electronics, Модель: 695,

Датчик ProfiTherm Д-1

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16144,

Датчик ProfiTherm Д-2

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16145,

Датчик ProfiTherm Д-3

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16146,

Датчик ProfiTherm Д-4

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16147,

Датчик з гільзою для DEVIreg 850 III

Виробник: DEVI, Модель: 140F1088,

Джерело живлення 24В для DEVIreg 850

Виробник: DEVI, Модель: 140F1089,
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)