Нагрівальний кабель

Одним із видів електричної теплої підлоги, котрий є одним із найпопулярніших є нагрівальний кабель. Причини подібної популярності досить об’єктивні. По-перше, він має високий рівень надійності, що підтверджено практично, сторічною історією його виробництва та використання.

Першим виробником, котрий почав його виробляти є норвезька компанія Nexans. Продукція цього виробника виробляється й нині та є однією із найпопулярніших у світі. Весь асортимент представлений в нашому магазині та окрім нагрівального кабелю в стяжку, ви можете купити гріючий мат або тонкий кабель в плитковий клей, а також механічні або програмовані терморегулятори. Окрім Nexans, є також інші виробники, які варті уваги та мають високу надійність. Всі вони представлені на веб-сайті.

Які ще переваги нагрівального кабелю в стяжку?

  • Наявність заземлення. 
  • Термін експлуатації до 60 років.
  • Вискока надійність.
  • Безпечність.
  • Гарантія до 20 років.

Наявність заземлення дозволяє його монтувати навіть в вологих приміщеннях (за умови, обов’язкового підключення заземлюючого контуру). Наявність заземлення – превага всіх дротових систем обігріву, на основі резистивного  нагрівального кабелю, порівняно, наприклад з інфрачервоною плівкою, котра немає контуру заземлення.

Фактично, відомі випадки, коли систему демонтували через тридцять років не через те, що вона вийшла з ладу, а потрібно було здійснити капітальний ремонт приміщення, з демонтажем стяжки. Для того, щоб нагрівальний кабель слугував довго, потрібно його правильно змонтувати. Це можна зробити відповідно до рекомендації наведених нижче, або проконсультувавшись з нашим спеціалістом.

Для того, щоб система була максимально ефективною та потребувала мінімум витрат електричної енергії, слід утеплити основу підлогу екструдованим пінополістиролом, керамзитом або пінопластовими кульками. Найефективнішим утеплювачем є екструдований пінополістирол. В залежності, від типу приміщення його товщина може становити від двох до десяти сантиметрів. Нагрівальний дріт потрібно монтувати таким чином, щоб він не торкався поверхні утеплювача. Це можливо реалізувати змонтувавши його на металеву сітку, або попередньо, заливши тонкий шар цментно-пісчаної стяжки, в якості розділювача.

Відповідно, при якісному утепленні основи, шар цементно-пісчаної стяжки, в якому змонтовано електричну теплу підлогу, буде виконувати роль акумулятора тепла. Це особливо актуально, при використанні двотарифного лічильника електричної енергії. В цій ситуації, за допомогою терморегулятора, можна запрограмувати роботу системи для максимальної економії електричної енергії.

При монтажі нагрівального кабелю, слід дотримуватись нескладних рекомендації.

По-перше, правильно підібрати довжину для кожної обігріваємої площі. Вкорочувати кабель неможна. Довжина кожного комплекту розрахована таким чином, щоб отримати потрібну потужність на один погонний метр, а також опір. Саме заводські показники, дозволяють системі працювати безвідмовно тривалий час.

Електрична тепла підлога монтується на площі, вільній від меблів та побутової техніки. Дозволяється монтаж під меблі, котрі мають ніжки висотою від 3-4 сантиметрів. Важливо забезпечити рівномірний тепловідвід, по всій довжині одного контура теплої підлоги.

Сам нагрівальний кабель, фіксується за допомогою металевої монтажної стрічки, з кроком від 7.5 до 12.5 сантиметрів. Зміна кроку монтажу, дозволяє отримати потужність, достатню для використання системи, як в режимі додаткового (для підтримання потрібної температури підлоги) джерела, так і в якості основного та єдиного джерела тепла в приміщенні.

Шар стяжки, в який монтується кабель, повинен бути однорідним, без повітряних бульбашок та пустот. Також, перше увімкнення системи, варто здійснити  після повного висихання стяжки та плиткового клею – від двох до чотирьох тижнів.

Для управління нагрівальним кабелем необхідний терморегулятор. Це може бути самий простий механічний, або програмований, з можливістю керувати системою зі смартфона. Вибір терморегуляторів достатньо великий. Якщо мова йде про використання системи, в якості основного джерела тепла або про обігрів суттєвих площ, не залежно від режиму використання, слід звернути увагу на програмовані терморегулятори. Економія, при їхньому використанні, порівняно з механічними, буду суттєвою.Гріючий кабель Nexans TXLP/2R 11.7 м тепла підлога

Виробник: Nexans, Модель: 7078,

Гріючий кабель PROFI THERM 7.5 м тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 13351,

Гріючий кабель PROFITHERM Eko 5.8 м тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 14322,

Гріючий кабель DEVI DEVIflex 18T 7 м тепла підлога

Виробник: DEVI, Модель: 140F1235,

Гріючий кабель Nexans TXLP/2R 17.6 м тепла підлога

Виробник: Nexans, Модель: 713,

Гріючий кабель PROFI THERM 11.5 м тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 13352,

Гріючий кабель PROFITHERM Eko 8 м тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 14323,

Гріючий кабель Veria Flexicable 20 10 м тепла підлога

Виробник: Veria, Модель: 189B2000,

Нагрівальний кабель TXLP/1 300/17

Виробник: Nexans, Модель: 277,

Гріючий кабель DEVI DEVIflex 18T 10 м тепла підлога

Виробник: DEVI, Модель: 140F1236,

Гріючий кабель Nexans TXLP/2R 23.5 м тепла підлога

Виробник: Nexans, Модель: 714,

Гріючий кабель PROFI THERM 14.5 м тепла підлога

Виробник: ProfiTherm, Модель: 13353,
Показано з 1 по 12 із 134 (12 сторінок)