Кабель для сніготанення, обігріву труб

Нагрівальний кабель для організації систем сніготанення, криготанення або антизлединіння, представлений в різних потужностях, від різних виробників. В чому ж головні відмінності та як правильно обрати?

В першу чергу, слід звернути увагу на:

  • потужність на погонний метр;
  • довжину комплекту;
  • стійкість ізоляції до ультрафіолетових променів.

Потужність на погонний метр, знаходиться в діапазоні від 20 до 30 ват. Комбінуючи крок монтажу, можна отримати необхідну потужність, наприклад, на квадратний метр.

Довжина комплекту, може бути до 200 та більше метрів. Як правило, максимальна довжина залежить від максимальної потужності дроту. Це, як правило, не більше 3 – 3.3 кВт.

Якщо планується монтаж, системи відкритим способом, для обігріву водостічної системи, ринв, потрібно використовувати дріт, який має ізоляцію стійку до ультрафіолету, впливу прямих сонячних променів. Це гарантуватиме, тривалу роботу системи та ізоляція дроту буде цілісною, навіть через тривалий час.

Відносно потужності. Потрібно її підібрати, виходячи з режиму та місця використання нагрівального дроту.

Якщо потрібно організувати систему сніготанення відкритого майданчику, сходів, під’їзних шляхів, потужність може сягати 350-400 ват на один квадратний метр. Використовувати можна будь-який дріт, в тому числі, з ізоляцією, яка немає захисту від впливу прямих сонячних променів. Оскільки, дріт повністю буде схований в будівельному розчині чи відсипці під керамічною плиткою, керамогранітом чи бруківкою. В цьому випадку, рекомендованою умовою, є наявність попереднього утеплення основи. Оптимальний варіант – екструдований пінополістрол. Сам утеплювач та гріючий дріт мають бути відділенні шаром будівельної суміші. Якщо у вас виникло питання, як це правильно зробити – зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. Проконсультуємо та підберемо варіант, який відповідатиме вашим вимогам.

Інша ситуація, коли необхідно обігрівати водостічну систему, ринви. Потужність у цьому випадку, повинна бути до 60 ват на погонний метр, для горизонтально розташованих жолобів. Та 30 ват, на погонний метр – для вертикально розташованих жолобів. Важливо! Для того, щоб правильно підібрати дріт – зв’яжіться з нами. Неправильний вибір потужності, може призвести до неправильної роботи системи, або псування оточуючих матеріалів. Також, для обігріву водостічних систем, радимо використовувати саморегульований кабель. Його перевага – можливе використання, без терморегулятора для сніготанення та датчика температури чи вологи.

Також, доволі часто, зустрічаємою ситуацією, є необхідність забезпечення сталої температури, труб водопостачання. Найправильнішим рішенням, буде використання малопотужного дроту – 10-12 ват, на погонний  метр. Також, потрібно правильно підібрати теплоізоляцію труби, в залежності від її діаметру та різниці температур. Підібрати правильну товщину теплоізоляції, можете скориставшись нижче розташованою табличкою.


Розрахунок теплоізоляції труби

Також, для того щоб на резистивний нагрівальний дріт, який використовується в системі криготанення, поширювались умови гарантій, потрібно, обов’язково використовувати терморегулятор для сніготанення. Окрім цього, без терморегулятора, дріт може розігрітись до температур, які пошкодять оздоблення та оточуючі предмети.

Якщо у вас, все ж так, виникли питання, ви можете замовити безкоштовний розрахунок системи сніготанення або зв’язатись за нами, зручним для вас способом.
Гріючий кабель Nexans TXLP/2R RED DEFROST 22.9 м

Виробник: Nexans, Модель: 378,

PROFI THERM Eko плюс-2 23 110

Виробник: ProfiTherm, Модель: 14271,

Гріючий кабель DEVIbasic 20S DSIG-20 9 м для системи криготанення

Виробник: DEVI, Модель: 140F0260,

Гріючий кабель DEVIsafe 20T 6 м

Виробник: DEVI, Модель: ,

Гріючий кабель DEVIsnow 30T для встановлення на даху 5 м

Виробник: DEVI, Модель: 89845995,

Гріючий кабель Nexans TXLP/2R RED DEFROST 31.9 м

Виробник: Nexans, Модель: 379,
Показано з 1 по 12 із 155 (13 сторінок)