Терморегулятори для сніготанення, обігріву труб

Для управління системами криготанення та антизлединіння використовуються терморегулятори. Вони можуть бути двох основних видів, в залежності від того, показники якого датчика використовуються для увімкнення системи:

  • датчик температури;
  • датчик вологості.

В чому відмінність між цими варіантами?

В першому випадку, при досягнені певної температури відбувається подача напруги на нагрівальний дріт системи криготанення або антизлединіння. Єдина перевага такого рішення – максимально доступна вартість. Рекомендується для управління невеликими за площею системами, наприклад, обігрів вхідної групи приватного будинку. Недолік – перевитрата електричної енергії, оскільки напруга буде подаватись весь час, коли на вулиці температура нижча показника, обраного на регуляторі. Також, є ризик, якщо мова йде про системи відкритого монтажу (дах, водостоки), вивести з ладу дріт, якщо наприклад для економії електричної енергії ви вимкнули систему та увімкнули її тоді, коли вже крига намерзла на окремих ділянках дроту. У випадку з резистивним дротом, його контур, по всій довжині повинен мати однакові тепловтрати для уникання його перегріву. Як правило, кабель для сніготанення, має підвищений запас надійності, однак рекомендується щоб система знаходилась у ввімкненому стані, на протязі всього сезону. Або ж, перевіряти наявність криги на всій протяжності її монтажу, перед увімкненням. Датчик температури може монтуватись відкритим способом, якщо мова йде про обігрів даху, або закритим, по аналогії, як це реалізується при монтажі терморегулятора теплої підлоги. Останній варіант актуальний при організації обігріву відкритих майданчиків, вхідних груп.

Інша ситуація, коли відбувається керування відповідно до показників датчику вологи. Команда на подачу напруги на систему криготанення, буде подаватись тоді, колі буде йде сніг або танути крига та волога попадатиме на такий датчик. Самі датчики, можуть бути, для встановлення на даху або на землі. Відповідно, знаходячись у постійно увімкненому стані, система може мінімально споживати електричної енергії, за відсутності опадів. Це оптимальне рішення не тільки для обігріву суттєвих площ, а також для невеликих. Для того, щоб обрати та купити потрібний датчик – проконсультуйтесь з нашим спеціалістом. 

Окрім того, терморегулятори, які представлені в даному розділі магазину, можуть використовуватись для контролювання обігріву труб, технологічних ємностей та інших ситуацій, коли потрібно підтримувати плюсову температуру.

Для того, щоб правильно підібрати нагрівальний дріт та терморегулятор – залиште заявку на сайті або зателефонуйте. Проконсультуємо та підберемо оптимальний варіант за ціною та якістю.

Чи можна використовувати систему криготанення без терморегулятора? Ні, не можна. По-перше, тому, що нагрів буде неконтрольований, та сам дріт може розігрітись до 60 та більше градусів, та пошкодити оточуючі його матеріали чи оздоблення. А також, вийти з ладу. Як правило, в подібних ситуаціях, вигорає кінцева муфта. По-друге, при подібному способі монтажу, гарантійні зобов’язання зупиняються. 

Слід відзначити, що при правильному підборі та монтажі системи криготанення та антизлединіння можуть слугувати десятки років.
Терморегулятор ETI-1551

Виробник: OJ Electronics, Модель: 4148,

Терморегулятор ETO2-4550

Виробник: OJ Electronics, Модель: 3208,

Терморегулятор ETR/F-1447A

Виробник: OJ Electronics, Модель: 662,

Терморегулятор ETR2-1550

Виробник: OJ Electronics, Модель: 1385,

Контроллер ProfiTherm К-1

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16148,

Контроллер ProfiTherm К-2

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16149,

Контроллер ProfiTherm К-3

Виробник: ProfiTherm, Модель: 16150,

Терморегулятор DEVIreg 316

Виробник: DEVI, Модель: 140F1075,

Терморегулятор DEVIreg 330 +5С +45С

Виробник: DEVI, Модель: 140F1072,

Терморегулятор DEVIreg 330 +6С +160С

Виробник: DEVI, Модель: 140F1073,

Терморегулятор DEVIreg 330 -10С +10С

Виробник: DEVI, Модель: 140F1070,
Показано з 1 по 12 із 15 (2 сторінок)