Терморегулятори для теплої підлоги

Терморегулятори для теплої підлоги підбираються в залежності від режиму, способу монтажу та побажання щодо простоти керування та наявності додаткових функцій.

Відносно режиму експлуатації, можливо два варіанти: для теплої підлоги, котра буде додатковим та комфортним джерелом тепла (виключно, для підтримання необхідної температури підлогового покриття) або для системи, яка буде єдиним джерелом тепла. В цій ситуації, обирається терморегулятор з датчиком температури підлоги або повітря. Також, є терморегулятори, котрі мають відразу два датчика. Відповідно, якщо необхідно підтримувати лише температуру підлогового покриття (використання, електропідлоги в якості допоміжного, не основного джерела тепла) достатньо датчика підлоги. Він монтується в зоні рівномірного обігріву, на одному рівні з нагрівальним елементом. Якщо мова йде про керування дротовою системою  обігріву, термодатчик, повинен бути змонтований рівновіддалено, від витків гріючого дроту. Слідкуйте за тим, щоб термодатчик не змістився під час монтажу. Якщо електрична тепла підлога буде єдиним джерелом тепла в приміщення (або передбачається її використання, в міжсезоння, в даному режимі) – терморегулятор для теплої підлоги повинен мати датчик температури повітря, котрий вбудовано в його корпус. Оскільки, першочерговим показником, буде температура повітря в приміщенні.

Варто відзначити, що оптимальним варіантом, для ситуації, коли електрична тепла підлога має бути єдиним джерелом тепла в приміщенні, є використання дротових систем обігріву. А саме: нагрівального кабелю або гріючого мату. Ці види електропідлоги, мають суттєвий ресурс роботи – до 60 років (Nexans).  Зважаючи на це, при виборі терморегулятора для теплої підлоги, враховуйте чи буде вам зручно користуватись тією чи іншою моделлю тривалий проміжок часу. А також, чи відповідатиме він режиму експлуатації системи. Можливо варто, розбиратись з режимами роботи програмованого регулятора та у подальшому економити електричну енергію?

Щодо самих видів, терморегуляторів для теплої підлоги. Вони бувають двох видів.

  • Механічний. 
  • Програмуємий.

Переваги меанічних моделей – доступна ціна та простота в експлуатації. Більшість з них, мають коліщатко для вибору температури та кнопку увімкнення/вимкнення живлення. Відповідно, він рекомендується для використання з теплою підлогою, яка є комфортним джерелом тепла. Лише декілька моделей механічних регуляторів, мають датчик температури повітря. Також, декілька моделей непрограмованих регуляторів оснащені екраном для відображення показника температури, яка підтримується (таких виробників – ProfitehrmTerneo). Більшість механічних термостатів – екрана не мають, що обумовлено мінімальною вартістю.

Більш технічно оснащена категорія терморегуляторів для теплої підлоги - програмовані. Самі прості моделі ненабагато дорожчі, ніж механічні, однак вони мають суттєві переваги. Найголовніша з яких – наявність двох датчиків температури: підлоги та повітря. Це дозволяє їх використовувати разом з теплою підлогою, незалежно від її режиму експлуатації (додаткове або основне джерело тепла). Всі моделі мають рідкокристалічний дисплей для відображення поточної інформації. Екран може бути сенсорним. Також, найбільш сучасні модифікації подібних терморегуляторів для теплої підлоги, дозволяють керувати системою віддалено, зі смартфона, за допомогою зручного додатка.

За способом монтажу, регулятори елктропідлоги, можуть монтуватись в стандартну монтажну коробку всередину стіни, на стіну або на din-рейку. Найбільш популярний варіант – в монтажну коробку, всередину стіни. Широкий асортимент, дозволяє обрати саме ту модель, котра буде лаконічно виглядати, у будь-якому інтер’єрі навіть на самому видному місці.

Обрати ту чи іншу модель, ви можете скориставшись фільтром для підбору, в цьому розділі. Можете обрати наявність того чи іншого типу датчиків температури, спосіб монтажу, вид самого регулятора. Якщо у вас виникли запитання – залиште заявку або зв’яжіться з нами. Проконсультуємо, допоможемо зробити правильний вибір та розповімо про актуальні знижки та акції.    Терморегулятор Wärme Technik WiFi Space Black
Новинка

Терморегулятор Wärme Technik WiFi Space Black

Виробник: Warme, Модель: Wärme Technik WiFi Space Black,
Терморегулятор Wärme Technik WiFi Star White
Новинка

Терморегулятор Wärme Technik WiFi Star White

Виробник: Warme, Модель: Wärme Technik WiFi Star White,
Показано з 1 по 12 із 52 (5 сторінок)