breadcrumbs_revolution_theme

Адміністрація Інтернет -магазину гарантує забезпечення конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація , яка буде вказана при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних, відповідно до Закону України " Про захист персональних даних" від 01.06.2010 № 2297- VI

Інтернет -магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в бажаний термін.

Окрім того, зареєструвавшись, ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: оновлення асортименту, розпродажі, знижки.

При виникненні будь-яких питання щодо авторизації та реєстрації в магазині - завжди допоможемо вам!

УВАГА ! Співробітники інтернет-магазину «baza1.com.ua» ніколи не попросять у вас дані платіжної картки або інші конфіденційні реквізити .


Загальні положення:

1 . На сайті інтернет-магазину "baza1.com.ua" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин "baza1.com.ua" не несе ніякої відповідальності за вміст цих сайтів.


Особисті відомості та безпека:

1 . Інтернет-магазин «baza1.com.ua» гарантує, що отримана від вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України ;

2 . У певних обставинах, інтернет-магазин «baza1.com.ua» може попросити вас зареєструватися та надати додаткову інформацію. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації (відновлення даних в особистому профілі);

3 . Особисту інформацію завжди можна змінити або видалити в особистому кабінеті;

4 . Виключно з вашої згоди, можете отримувати на вказану при реєстрації електронну пошту, інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від них;

5 . Інтернет-магазин «baza1.com.ua» використовує технологію cookie, за допомогою якої відбувається налаштування на роботу особисто з вами. 

6 . Відомості на сайті baza1.com.ua носять суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення;

7 . Зареєструвавшись на сайті і оформивши покупку в інтернет -магазині, ви підтверджуєте свою згоду для використання Ваших персональних даних, з метою визначеною Політикою Безпеки Магазину та Умовами Угоди, різними способами, в тому числі шляхом здійснення автоматизованого аналізу персональних даних, а також на їх передачу різними способами, без обмеження терміну дії.