Які теплі підлоги дешевші?

На це питання можна відповісти відразу таким чином. Незалежно від того, чи зупините ви свій вибір на нагрівальному маті, гріюому кабелі або інфрачервоній плівці, у кожній товарній лінійці можна знайти доступні та якісні варіанти.


Так, вартість електропідлоги, з використанням гріючого кабелю, може становити від 400 грн за квадратний метр.

Гріючий мат - від 800 грн/кв. м. (мат profitherm eko).

Плівковий підігрів – від 500 грн. за квадратний метр.

Плівкова тепла підлога, в поточній ціновій категорії представлена ​​корейськими виробниками, з гарантією до 10 років.




У чому різниця, між найдоступнішим і найдорожчим варіантом кабельного обігріву (гріючим дротом або матом)?

Перше – умови гарантії.

Топові, світові компанії (Devi, Nexans) надають повну двадцятирічну гарантію, яка включає безкоштовне відновлення підлогового покриття при настанні гарантійного випадку.

Обидві компанії, офіційно представлені на українському ринку, близько двадцяти років.

Усього вони, виробляють електропідлогу, понад 75 років, будучи найстарішими виробниками електропідлоги, у світі.

Товар, під цими брендами, виготовляється у Польщі, Норвегії, Данії.


Варто відзначити, що в асортименті Devi є розумна система управління всіма опалювальними приладами, як водяними так і електричними.

Йдеться про Danfoos Link (Devi Link). За допомогою цього рішення, можна керувати за допомогою програми встановленої на смартфон - електричними або водяними теплими підлогами, радіаторами, електричними обігрівачами.


Альтернативою зазначеній системі є використання wifi терморегулятора для теплої підлоги, які є в асортименті багатьох виробників. Управління також відбувається за допомогою застосунку, встановленого на ваш смартфон. Кожну з керованих зон електричної теплої підлоги, можна підписати, для простоти управління. Наприклад: кухня, спальня, санвузол, балкон.

Вибираючи теплу підлогу, виходячи з бюджету, варто звернути увагу, що при технологічній схожості кабельні системи обігріву мають різні технічні характеристики і рекомендації щодо способу монтажу та використання.


Так, наприклад, нагрівальний кабель може бути товщиною від 3 до 7 міліметрів і монтуватися в стяжку або шар плиткового клею. У стяжку укладається більш товстий кабель. У плитковий клей – тонкий.

Потужність гріючого кабелю, може бути від 10 до 20 вт, на один погонний метр. Комбінуючи крок монтажу, можна отримати потужність, достатню як для комфортного так і для основного обігріву приміщення під різні покриття (від 100 до 200 вт, на один квадратний метр).


Для швидкого монтажу, на готову стяжку, в шар плиткового клею, рекомендується використовувати гріючий мат.

Він має потужність від 150 до 200 Вт на квадратний метр.

Якщо за допомогою теплої підлоги необхідно підтримувати комфортну температуру покриття для підлоги (керамічної плитки), рекомендуємо зупинити вибір на маті потужністю 150 Вт/кв. м.


Для систем, які будуть основним джерелом тепла, рекомендуємо вибрати електро підлогу продуктивністю до 200 Вт/кв. м.

Важливо! Економічність системи залежить від комплектації, а саме правильно підібраного терморегулятора.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, або вам необхідно безкоштовно розрахувати електро підлогу, замовте безкоштовний дзвінок, перейдіть на сторінку розрахунку теплої підлоги або зателефонуйте нам.

Вибір якісної теплої підлоги настільки широкий, що можна підібрати варіант на будь-який бюджет.

Чекаємо на ваш дзвінок або заявку.

Заявка на безкоштовну консультацію