Як зробити гідроізоляцію у ванній під теплу підлогу?

Електрична тепла підлога у вигляді нагрівального кабелю або матів не вимагає додаткової гідроізоляції, оскільки:

  • виготовляється у вигляді готових, герметичних комплектів;
  • монтується в однорідний та суцільний шар будівельної суміші (цементно – піщана стяжка або плитковий клей).

Однак, для того щоб система працювала в передбачуваному виробником режимі, необхідно правильно встановити і підключити теплу підлогу.

Слід обов'язково підключити контур заземлення. Експлуатація системи без заземлення – заборонена. Також, на лінію живлення електро підлоги необхідно встановити ПЗВ.

Важливо! Кабельна електропідлога, для використання всередині приміщень, виготовляється виключно у вигляді готових і герметичних комплектів, певної довжини або площі.

Обрізати гріючу жилу - забороняється. Крім втрати герметичності, виникає ризик передчасного виходу з експлуатації та дорогого ремонту. На ділянках із пошкодженим нагрівальним елементом необхідно частково демонтувати плитку, стяжку!




Нагрівальний кабель виробляється у відрізному вигляді, виключно для систем сніготанення, анти зледеніння або вирішення інших технологічних завдань. Він не підходить для експлуатації у якості системи електричної теплої підлоги. Такі рішення не застосовуються для обігріву житлових приміщень, оскільки ізоляція передбачає установку на вулиці. Також рівень електромагнітного випромінювання вищий, ніж у подібних систем, призначених для монтажу в житлових приміщеннях.

Завдяки обов'язковій умові, яка висувається, до фінішних характеристик будівельних сумішей, в котрі монтуються кабельні системи обігріву (однорідність, відсутність порожнин, повітряних бульбашок та тріщин) - забезпечується відмінна волого та водозахищеність системи.

Винятком є ​​душові кабіни без піддону. У цій ситуації рекомендується гідроізолювати нагрівальний елемент перед укладанням керамічної плитки.

Увага! Не рекомендуємо монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, інфрачервону плівку, через недостатню вологозахищеність подібної системи, а також відсутність заземлювального контуру.

Найкраще та безпечніше придбати найдоступніший нагрівальний кабель українського виробництва.

Терморегулятор для теплої підлоги, краще не встановлювати у ванній, краще змонтуйте його в коридорі або при вході, поруч із блоком вимикачів освітлення – продовжіть його термін служби.

Якщо у вас виникли питання або необхідно розрахувати теплу підлогу або потрібна інша консультація – зателефонуйте або залиште заявку на сайті.


Заявка на безкоштовну консультацію