Як зробити економічні теплі підлоги?

Для того щоб тепла підлога виконувала свої функції і, в той же час, була економічною в роботі, необхідно її підібрати з урахуванням режиму майбутньої експлуатації. Також важливо враховувати тепловтрати в приміщенні, модель терморегулятора.

Просто встановити систему з мінімальними тепловтратами, недостатньо. Неправильно підібрана потужність може призвести до даремно витрачених грошей, на непрацюючу систему.

На що слід звернути увагу?

По-перше, слід попередньо утеплити основу підлоги. Це знизить тепловтрати, а також мінімізує витрати електричної енергії і, відповідно, витрати на експлуатацію. Якщо мова йде про проектно-холодні приміщення, наявність попереднього утеплення, є обов'язковою. Оптимальний варіант – екструдований пінополістирол. При мінімальній товщині, він має хороші теплоакумулюючі властивості.


Важливо! Для холодних приміщень (балкон, лоджія, веранда) утеплення є обов'язковим! У протилежній ситуації – втрати можуть перевищувати потужність.

Ще можливе використання, у якості утеплювача керамзиту або пінопластових кульок, залитих у стяжку.

Також, важливо правильно вибрати підлогове покриття.

Оптимальним варіантом, з точки зору максимальної теплопровідності та теплоакумулюючих властивостей, є керамічна плитка або керамограніт. Також, ці види підлогових покриттів, здатні витримати працюючі системи будь-якої потужності. Аж до сніготанення. Важливо лише зробити укладання з використанням спеціального плиткового клею, з відміткою на упаковці - "для теплої підлоги".

Ламінат, паркет, паркетна дошка є більш вимогливими покриттями щодо температурного режиму експлуатації. Не рекомендується їх монтувати поверх систем високої потужності. Оптимально – використання з теплою підлогою, яка є комфортним джерелом тепла.

Відповідно, необхідно правильно підібрати потужність, виходячи з виду покриття, режиму експлуатації.

Якщо встановлена ​​система з надмірною потужністю (у межах відповідних характеристик підлогового покриття) – вихід на робочу температуру відбудеться швидше. Також, буде запас за продуктивністю, для найхолодніших днів та міжсезоння.

У ситуації, коли змонтовано електричну теплу підлогу, продуктивність якої нижча за тепло втрати – підігрів працюватиме більшу частину часу, не досягаючи необхідної температури. 

Відповідно, менша потужність, може бути причиною перевитрати електричної енергії.

Для того, щоб зробити правильний вибір - проконсультуйтеся зі спеціалістами нашого магазину.

Крім того, важливим елементом, що забезпечує економну експлуатацію – терморегулятор.

Найпростіші, механічні, мають обмежений функціонал – включення/вимкнення та вибір температури. Якщо забули вимкнути, пішовши на роботу або поїхавши у відрядження – весь цей проміжок часу, буде працювати споживаючи електричну енергію.

Більш вигідними є програмовані регулятори, за допомогою яких можна задати режим роботи, в межах 6 часових проміжків, для групи днів (будні, вихідних) або для кожного дня, окремо. Також виробляються терморегулятори для теплої підлоги, якими можна керувати віддалено, з будь-якої точки світу, де доступний інтернет.

Для отримання додатковиої консультації або безкоштовного розрахунку тепплої підлоги – замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте 0063 0564344.

Заявка на безкоштовну консультацію