Як робити теплу підлогу?

Якщо у вас виникло це питання, у зв'язку з бажанням самостійного монтажу або вибору найбільш практичної та надійної системи – ми рекомендуємо звернути увагу на один із видів електричної теплої підлоги.

Це одна з найдоступніших, для якісної самостійної установки, систем стаціонарного електричного обігріву (після консультацій з фахівцями та ознайомлення з відповідними інструкціями).

Насамперед слід розглянути послідовність проведення робіт із формування “пирога” підлоги.

Варто приділити особливу увагу утепленню основи, незалежно від типу електропідлоги, яка використовується.

Найпоширеніші варіанти:

  • керамзит у цементно-піщану стяжку;
  • пінопластові кульки, також – у стяжку;
  • екструдований пінополістирол, товщиною від 20 до 50 мм, залежно від потенційних тепловтрат приміщення, його цільового використання.

Оптимальним є третій варіант, а саме – екструдований пінополістирол. При мінімальній товщині він має відмінні теплоізолюючі характеристики.

Наступний етап – вибір виду електропідлоги.

При влаштуванні, цементно - піщаної стяжки, варто звернути увагу на нагрівальний кабель, який встановлюється в її основу. Товщина стяжки від 3 до 5 сантиметрів. Використовується кабель стандартної потужності (від 15 до 20 Вт на погонний метр). Змінюючи крок монтажу - можна отримати достатню потужність для різних режимів експлуатації: комфортного або основного.

Якщо стяжка облаштована, а в ролі фінішного покриття виступатиме керамічна плитка або керамограніт, рекомендуємо звернути увагу на мат або тонкий нагрівальний дріт, зменшеної потужності. Вони також виготовляються у вигляді герметичних і готових до встановлення комплектів, різної довжини або площі.




В обох випадках, електропідлога може бути, як основним так і додатковим, комфортним джерелом тепла.

Наступний, досить поширений варіант – інфрачервона плівка.

Дана електрична тепла підлога, монтується між чистовою цементно-піщаною стяжкою та ламінатом, паркетом, паркетною дошкою. Виключно, сухим способом та у сухих приміщеннях. Монтаж у шар будівельної суміші - заборонено... Особливу увагу необхідно звернути на якісне виконання клем, а також облаштування гідроізоляції. Щоб дізнатися, яким чином це краще зробити – проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Завершальним етапом є вибір терморегулятора: механічного або програмованого.

Перший – найпростіший в управлінні, з базовим функціоналом.

Другий варіант - здатний знизити вартість експлуатації системи. Також, доступні моделі з можливістю керування системою за допомогою смартфона.

Установка терморегулятора повинна здійснюватися на етапі укладання нагрівального кабелю, мату або інфрачервоної плівки. Важливо змонтувати виносний термодатчик у герметичну та жорстку гофру діаметром від 16 міліметрів.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання або необхідно розрахувати теплу підлогу, відповідно до параметрів вашого приміщення, квартири чи будинку – залиште заявку або зателефонуйте 063 056 4344.

Заявка на безкоштовну консультацію