Як підключити теплу підлогу своїми руками?

Залежно від використовуємого типу теплої підлоги її підключення відбувається різними способами. Істотно відрізняється за технологією підключення, двожильний та одножильний нагрівальний кабель. Більш простим і швидким для монтажу та підключення є двожильний провід або мат.

Його укладання починається від місця розташування терморегулятора і не має значення яким чином і де він буде укладений. Протилежний кінець кабелю не потрібно повертати до терморегулятора.

При використанні одножильного дроту необхідно провести його установку таким чином, щоб протилежний кінець “повернувся” до місця розташування регулятора. Іноді не вдається правильно його укласти з першого разу. Найчастіше, на великих площах. Зрозуміло, що цей тип системи менш зручний для укладання.

Підключення до терморегулятора відбувається за допомогою двох дротів. Третій, заземлюючий провід, безпосередньо з'єднується із заземленням.

Більшість регуляторів має три пари клем, для підключення:

  • силового дроту, для подачі живлення;
  • теплої підлоги;
  • виносного датчика температури підлоги.




Виготовляються моделі регуляторів, які не мають точок для підключення виносного термодатчика (наприклад, Devireg 527).

Більшість гріючих матів виробляються на основі тонкого двожильного кабелю. Їх укладання, і підключення, є ще більш простим, порівняно з гріючим проводом. Мат складається з синтетичної або скловолоконної сітки, з самоклеючою основою, на якій закріплено тонкий кабель.


Підключаючи теплу підлогу своїми руками, варто уважно вивчити інструкції з монтажу, переглянути відео уроки. За наявності питань – звернутися до спеціалістів, за консультацією. Ми щодня готові допомогти і підказати, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Інфрачервона плівка відрізняється за принципом облаштування зони обігріву. Основна відмінність - гріючу зону необхідно зібрати з нарізаних, самостійно, смужок плівки. Між собою вони з'єднуються проводами, відповідного перетину у відповідності до потужності кожної окремої смуги, а також всієї системи в сукупності. Система живлення – двопровідна. Заземлювального контуру немає. Це є головним недоліком подібних систем – не можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю, а також її слід ретельно гідроізолювати. Провід підєднується за допомогою клем, які ізолюються бітумною ізоляцією.


Використання регулятора, для керування системою електропідлоги обов'язково!

Його не застосування може призвести до передчасного виходу з ладу системи, пошкодження підлогового покриття або меблів та предметів інтер'єру.

При укладанні плівки під плаваючі покриття (ламінат, паркет, паркетна дошка) необхідно між фінішним покриттям та нагрівальним елементом укласти гідроізоляцію – поліетиленову плівку.

Виникли питання? Залиште заявку на сайті, замовте безкоштовний розрахунок теплої підлоги або передзвоніть – постараємося на них відповісти.