Чому тепла підлога довго нагрівається?

Це може бути це наслідком неправильного розрахунку системи, монтажу або неякісного утеплення. Як розібратися, в чому причина?

Щоб розібратися у можливих причинах, зупинимося на головних етапах правильного монтажу:

  • попереднє утеплення;
  • товщина шару будівельної суміші;
  • розташування датчика температури;
  • вибір потужності;
  • налаштування терморегулятора.

Отже, найперший етап, незалежно від типу системи (водяна або електрична підлога) - утеплення основи. У холодних приміщеннях до цього етапу важливо максимально відповідально підійти. Товщина утеплювача (екструдованого пінополістиролу) має бути від 2 до 5 сантиметрів, в залежносты від тепловтрат у приміщенні. Якщо, наприклад, у проектно-холодному приміщенні, встановити теплу підлогу на попередньо не утеплену основу - потужності системи може бути недостатньо для обігріву. Тепловтрати підвищуватимуть потужність теплої підлоги. Це перша причина, чому вона може довго нагріватися або навіть не виходити на необхідний температурний режим роботи.




Якщо, у якості обігріву використовують кабельну теплу підлогу, призначену для укладання в шар цементно-піщаної стяжки (нагрівальний кабель), важливо її монтувати на правильній глибині. Оптимальна товщина стяжки – від 3 до 5 сантиметрів. Також важливо розуміти, що при установці кабелю мінімальної потужності, у перерахунку на квадратний метр, на глибину 5 сантиметрів, не можна розраховувати на швидкий прогрів "пирога" підлоги. Для того, щоб не помилитися при підборі системи, а також при виборі товщини стяжки - зателефонуйте нам, для отримання додаткової консультації.

Наступний нюанс, який може негативно впливати на швидкість нагрівання або навіть бути причиною того, що підлога не нагрівається до потрібної температури – правильне встановлення термодатчика підлоги. Якщо, наприклад, під час монтажу, ви не простежили за тим, щоб кінчик гофротрубки, в якому знаходиться датчик, був рівновіддалений від гріючих жил та він змістився - можлива некоректна робота. Яка саме? Наприклад, ви встановили 28 градусів, проте за рахунок того, що термодатчик не знаходиться в зоні рівномірного прогріву, а розташований занадто близько до нагрівального елемента - його показання не точні. Так, щоб отримати температуру підлоги 28 С, необхідно встановити на регуляторі 30 або 32 градуси (наприклад).

Як виправити? Розбити стяжку та змонтувати термодатчик правильно.

Важливим фактором є вибір потужності. Які ситуації трапляються? Підбираючи систему - не прагнете отримати максимально економну експлуатацію, зупиняючись на конфігурації з мінімальною продуктивністю. Не завжди, мінімальної потужності може бути достатньо для підтримки потрібної температури підлогового покриття або повітря в приміщенні.

Стандарти потужності (ват на квадратний метр):

  • комфортний обігрів - 150 ват;
  • єдине джерело тепла – до 220 ват.

Можливою причиною неправильної роботи системи можуть бути неправильні налаштування терморегулятора теплої підлоги. Наприклад, не той датчик вибрали, в налаштуваннях, або встановили мінімальну температуру.

Якщо ви не знайшли відповідь на питання, що вас цікавить - зателефонуйте або залиште заявку.


Заявка на безкоштовну консультацію

Related Products

Гріючий мат Nexans MILLIMAT 150 10 м2 тепла підлога

Нагрівальні мати для теплої підлоги Nexans Millimat.Гріючі мати від одного з лідерів світового ринку електричного обігріву підлоги. Ідельне рішення, для ситуацій, коли неможливо підняти рівень пі..

21738.00грн. Ex Tax: 21738.00грн.

Гріючий мат ProfiTherm 150 3.5 м2 (13770) тепла підлога

Нагрівальні мати Profitherm 150 для монтажу в:шар плиткового клею;тонку цементно-пісчану стяжку.Можутьвстанволюватись під будь-яке покриття, в тому числі можливий монтаж на стіну в шар будів..

7485.00грн. Ex Tax: 7485.00грн.

Гріючий мат Wärme Twin mat 225 W

Призначений для облаштування електричної підлоги під кахель, з монтажем в шар клею для плитки, або в тонку цементно-піщану стяжку (під ламінат, лінолеум).Складається з двожильного резистивного нагріва..

3447.00грн. Ex Tax: 3447.00грн.